הצוות

אסף טולדנו

מנכ"ל בפועל

אסף טולדנו

בוגר תואר שני במדיניות ציבורית בתכנית למנהלים באוניברסיטת תל אביב
הקים וניהל את המנהלת להתחדשות עירונית בבת-ים, במסגרת תפקידו קידם את מסמך המדיניות להתחדשות עירונית של העיר בת-ים יחד עם נוהל עירוני לקידום תכניות פינוי בינוי, שילוב מערך ייעוץ חינמי לתושב בהתחדשות עירונית, קידום נוהל חברתי לליווי יועצים חברתיים ועוד
בעל ניסיון בניהול גופים ציבוריים, ניהול קהילות, ועבודה במגזר השלישי.

צמרת קניזניק

ניהול קשרי לקוחות ומנתחת מידע

צמרת קניזניק

הנדסאית אדריכלות, אחראית על ניהול המשרד, ריכוז פרוייקטים וקשר עם לקוחות בעלת ניסיון רב במיפוי GIS – מתמחה במיפוי תופעות חברתיות ומרחביות. בעלת ניסיון אדמיניסטרטיבי וריכוז פרוייקטים למעלה מעשור. מנהלת חשבונות וסטודנטית לראיית חשבון.

ד"ר זיוה קולודני

אדריכלית נוף

ד"ר זיוה קולודני

אדריכלית נוף העוסקת בתחום זה בפרקטיקה, במחקר אקדמי ובהוראה. בויאפלן היא מתמקדת בגיבוש תהליכים ואסטרטגיות לתכנון עירוני ואזורי ובקידום מדיניות ותפישות לתכנון מרחב ציבורי פתוח ומשתף. לזיוה תואר דוקטור ותואר מגיסטר מהפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים ואזורים בטכניון, תואר ראשון במדע המדינה וגיאוגרפיה מאוניברסיטת תל אביב והיא בוגרת תואר ראשון באדריכלות נוף בהצטיינות מהטכניון.

נועה שרמן

אדריכלית

נועה שרמן

אדריכלית בוגרת הטכניון בהצטיינות. במהלך לימודיה יזמה, ניהלה ופעלה במיזמים חברתיים וקהילתיים (קואפרטיב "האסם", עמותת סל"ע, תכנית אוניברסיטה בעם) ולמדה סימסטר בפקולטה לאדריכלות במילנו. במשרד עוסקת נועה בחיבור בין היבטים פיסיים ואדריכליים ושיקולים פרוגרמתיים וחברתיים בתכנון.

אביגיל שם טוב

מתכננת עירונית

אביגיל שם טוב

מתכננת עירונית בוגרת הטכניון.
מתמחה בהיבטים חברתיים של תכנון פיזי, שיקולים פרוגרמתיים בתכנון, מיפויים מרחביים של סוגיות חברתיות ובייעוץ חברתי לתכניות התחדשות עירונית.
בעלת ניסיון בבינוי קהילתי וכן הנחיית קבוצות עניין ושיתופי ציבור בנושאים מגוונים בדגש על האלמנט הפיזי והחיבור למקום ולתכנון.
שותפה בתהליכי ארגון חברתי ופרויקטים הכוללים השמשה ותכנון של שטחים פתוחים וקידום כלכלה מקיימת. עוסקת בתהליכי פיתוח של פרקטיקות חברתיות השואפות להגדלת תחושת הביטחון במרחב השכונתי.

ינון גבע

מתכנן עירוני

ינון גבע

מתכנן עירוני ודוקטורנט באוניברסיטה העברית בירושלים, המתמחה בהיבטים חברתיים של תכנון פיזי. ינון לקח חלק בפיתוח כלים להערכה חברתית של תכניות התחדשות עירונית והוביל תהליכים חברתיים בשורה של תכניות בקנה מידה מתחמי ושכונתי. שותף לפיתוח תכניות הדרכה לתושבים ובעלי תפקידים בהתחדשות עירונית, בויהפלאן ובמסגרות נוספות. מחקרו עוסק בהתפתחות שדה ההתחדשות העירונית בישראל בדגש על תהליכי שינוי בשדה המוניציפלי, בעבודה הסוציאלית הקהילתית, בשוק היזמי ובקהילות. בנוסף חקר אסטרטגיות למעורבות אזרחית בסוגיות סביבתיות ומדדים לפיתוח הון חברתי בישראל. בן זוגה של הדס ואבא של נועם.

נופר הברמן

אדריכלית

נופר הוברמן

אדריכלית בוגרת המרכז האקדמי ויצו חיפה, מצטיינת המחלקה לארכיטקטורה ומצטיינת פרוייקט גמר. פעלה שנתיים במלגת 'עסקינן' לשיפוץ ומיתוג מחדש של עסקים בהדר חיפה לקחה חלק בתכנון 'צומח על הגג' מיזם של סטודנטים לחינוך להקמת מרחבי למידה על גבי גגות.

חגית נעלי יוסף

בעלים ומייסדת

חגית נעלי יוסף

מתכננת חברתית המתמחה בדיור, דמוגרפיה, שירותי ציבור, כלכלה מוניציפלית ומגוון סוגיות תפקודיות וחברתיות בעלות הקשר פיזי ומרחבי. בעלת ניסיון מצטבר במגוון תכניות ופרוייקטים, בניהם פרוייקטים להתחדשות עירונית, בהם היא מובילה תהליכי שיתוף ומעורבות הציבור במגוון פרויקטים תכנוניים בדגש על בניית כלים ייחודיים להבאת ידע מקומי למסגרות של תכנון עירוני ואזורי. חגית, בוגרת החוגים לגיאוגרפיה ותכנון סביבתי (התמחות בתכנון עירוני), אונ' בן גוריון לתואר ראשון ומדיניות ציבורית (התמחות בתכנון), אונ' תל אביב לתואר שני, ולימודי תכנון ערים ואזורים בטכניון. בעבודתה היא משלבת הבנה של זיקות מרחביות ותפקודיות עם הבטים חברתיים בגיבוש מדיניות תכנונית.

תמר כרמון

עובדת סוציאלית

תמר כרמון

עובדת סוציאלית בעלת הכשרה בתחום הטראומה ובניית חוסן אישי וקהילתי להתמודדות במצבי חירום.
בעלת ניסיון בעבודה בתחומים חברתיים בקהילה, פיתוח והובלת פרוייקטים, וניסיון רב בעבודה עם אוכלוסיות וקהלים מגוונים ביניהם פגועי נפש, בני מיעוטים, מכינות קדם צבאיות, נוער בסיכון ועוד. כיום, יועצת חברתית למתחמי התחדשות עירונית ומובילה את מיזם 'שכונות בשינוי' בירושלים העוסק בהתחדשות חברתית קהילתית בשכונות.

שקד כהן

סטודנטית לארכיטקטורה וחינוך

שקד כהן

יועצת ארגונית ועובדת קהילתית.
בעלת ניסיון משמעותי בעבודה קהילתית, ליווי תושבים, ביצוע סקרים, יצירת שיתופי פעולה בין מגזרים, ויצירת מענים סביב צרכים. בשנים האחרונות ניהלה תכנית קהילתית בלוד.

צוות שותפים מקצועי

אדריכל אריאל גושן

ד"ר יואב לרמן ואדר' יונתן לבדינגר

אדר' ליאת איזקוב בן-שטרית

אינטרטאון מערכות מידע גיאוגרפי מבוסס מיקום

דילוג לתוכן