סטודיו מיא | מיכל יוקלה אדריכלים

סטודיו מיא עובד בשיתוף פעולה עם ויאפלן במספר פרויקטים, בהם תכנון מדיניות לקרית אליעזר בנתניה, אזור תעשיה ותעסוקה בצפון העיר ושני פרויקטים בנהריה: תכנית שלד לשכונת כצנלסון והתחדשות מתחם בן צבי.

גושן אדריכלים – אריאל גושן

  ״כשאני עובד על בעיה, אינני עסוק באסתטיקה. אבל אם הפתרון איננו אסתטי, אני יודע שהוא שגוי״ // בקמינסטר פולר  הציטוט הזה מייצג את המהות של עבודתנו, זו הנקודה של החיבור המושלם בין אסתטיקה לפונקציונאלי. בכל אחד מהפרויקטים שלנו אנו חותרים להבנה ופיצוח של נקודה חמקמקה זו, וכאשר זה קורה, מתגלים היופי שבפונקציונלי והפרקטיות של […]

חברת פלאנט – תכנון עירוני תחבורתי

פלאנט מתמחה ביצירת כלי תוכנה בתחום הניתוח המרחבי עבור תכנון עירוני ותחבורתי. התובנות שלנו מבוססות על מודלים מתקדמים ומסייעות בקבלת החלטות תכנוניות מיטביות. הכלים שאנו בונים מסייעים לקבלת החלטות בכל מכלולי הפיתוח העירוני ובהערכת הפוטנציאל למיקום שימושים כגון תעסוקה, מסחר וצרכי ציבור באופן שיאפשר שגשוג עירוני ארוך טווח.

פידא שחאדה – חברת בונים יסודות

החברה עוסקת בתחום של שיתוף ציבור בתהליכי תכנון אורבני, דיור והתחדשות עירונית, החל מרמת החשיבה האסטרטגית ומיפוי צרכים , כחלק מעבדותינו אנחנו בקשר הדוק וחיובי עם קבל התושבים, נציגי ציבור ומנהיגות מקומיות בתוך החברה הערבית, מתוך הבנה שתהליכי שיתוף מבוססות על תיווך בין הקהילה לאנשי המקצוע. בשנתיים האחרונות אנחנו נותנים שירות לחברת נתיבי איילין בתהליכי […]

ורדית איזק – אדריכלית

מומחית לרגולציה, אסטרטגיה, מדיניות. קידום והובלת תהליכים מול משרדי ממשלה וועדות מקומיות לתכנון ובניה. מרצה במוסדות אקדמיים. ניהול וקידום תמיכה במועצת חריש את מול וועדות התכנון והמועצה הארצית בנושא תחנת רכבת בחריש.

עפר גרידינגר – מתכנן ערים

ייעוץ ותכנון עירוני ואזורי, בדגש על תכניות מורכבות ותהליכי תכנון מורכבים. יועץ סטטוטורי, בעל ניסיון עבודה רב עם מוסדות התכנון וגופי תכנון, ארציים, מחוזיים ומקומיים. מנהל אקדמי ומרצה בקורסי תכנון.

אדר' ליאת איזקוב

מומחית בתכנון אסטרטגי של תהליכי ציפוף והתחדשות עירוניים. מזה כעשור מלווה מגוון ראשויות מקומיות ומקבלי החלטות בהתמודדות עם אתגרי הציפוף וההתחדשות העירונית בתחומם, בדגש על פיתוח והטמעת ידע וכלים עדכניים כדי להתמודד עם האתגרים העולים מתהליכים אלו. בין היתר עבדה עם עיריית ירושלים, עיריית תל אביב, בנימינה גבעת-עדה, כפר סבא, ועתלית.